TURNIKETAI

Turniketai

SWAT-Tourniquet™ turniketas yra unikalus ir universalus produktas. Turniketo pavadinimas numato jo panaudojimą Strech (Įtempk), Wrap (Apsuk) and Tuck (Pakišk).

SWAT-Tourniquet™ turniketas itin greitai sukontroliuoja galūnių kraujavimą bei leidžia uždėti turniketą aukščiau nei kiti turniketai, pvz. į kirkšnį ar ties pažastimi. Jo vienas didžiausių privalumų yra paprastas uždėjimas, tai galima padaryti per kelias sekundes be didelių išankstinių apmokymų. 

SWAT-T™ yra patvarus turniketas. Jis buvo išbandytas karštyje ir šaltyje. Šis prietaisas nenuvils! SWAT-T™ turniketas turi prailgintą naudojimo trukmę – 10 metų.

Turniketas:

Turniketas uždedamas kai yra sunkus (arterinis) kraujavimas ir didelė gyvybės praradimo tikimybė. Daugeliui pacientų turniketai įrodė, jog jie gali būti saugūs minimaliai 2 valandas. Tinkamai panaudojus turniketą galima netekti galūnių, bet tai yra būtina rizika, jei norima išsaugoti paciento gyvybę.

Spaudžiamasis tvarstis:

SWAT-T™ gali ir turi būti naudojamas kaip spaudžiamasis tvarstis. Uždėkite sterilų tvarsti (standartinę marlę / hemostatinį tvarstį) tuomet apsukite SWAT-T™ aplink sužeidimo vietą. Tuomet užkiškite arba priklijuokite turniketo galą, tai išlaikys tinkamą žaizdos spaudimą (siekiant išvengti žaizdos užkrėtimo ar tolimesnio kraujavimo).

Elastinis tvarstis:

SWAT-T™ gali būti naudojamas kaip elastinis tvarstis. Naudokite tvarstį prispausti ledą prie patempimų ar deformacijų, stabilizuoti išsuktą kelią ar kulkšnį arba panaudoti kaip peties diržą. Tvarstis taip pat gali būti panaudotas taikant lengvą spaudimą krūtinėje ar pilve. SWAT-T™ gali būti naudojamas kaip įtvaras arba gali būti panaudotas standaus daikto pritvirtinimui prie kūno (kaip įtvaro).

SWAT-T™ buvo sukurtas buvusio mediko, kuris turėjo 14 metų patirtį Operatyviojoje medicinoje.

GELBĖJIMO – ORANŽINIS. Sukurtas gaisrininkams, greitosioms pagalboms, lauko entuziastams (medžiotojams, keliautojams ir pan.) ir namų naudojimui.

TAKTINIS – JUODA. Taktinė juoda taktinėms operacijoms  – tiems kurie dirba aukštos rizikos aplinkoje.

Svoris: 95 g.

Be latekso